Přijmeme hlavní účetní

účetní pro příspěvkovou organizaci

Jedná o práci na plný pracovní úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou.

Pracoviště: v místě sídla TSM Jaroměře, Náchodská 544.

Pracovní doba: PO – PÁ  od 6 do 14,30 h.

Dovolená: 5 týdnů.

Náplň práce: veškeré účetní práce, platby, účetní závěrky, faktury vydané i přijaté, rozvahy, směrnice, DPH, smlouvy, inventury, bankovní převody

jednání s finančním odborem Města Jaroměře.

Dále pak účetní zastupuje svoji kolegyni v případě nemoci ve věcech:

pokladna, datová schránka, registr smluv.

Používaný účetní program: POHODA.

Jsme plátci DPH.

Jedná se o práci zcela samostatnou.

Finanční odměna: plat podle tabulek jako mají státní zaměstnanci, kde se zohledňuje počet let praxe a dosažené vzdělání.

Benefit: stravenky 120,- Kč / den.

Nástup na pracovní pozici: co možná nejdříve (prosinec 2022 - únor 2023)

Není náplní práce: personální záležitosti a mzdy.

Nepožadujeme žádný cizí jazyk.

Svůj profesní CV zašlete na mail: tsm.kovarikova@seznam.cz, nebo si domluvte osobní schůzku,

po telefonické domluvě na čísle: 775 700 338, Iveta Kovaříková - ředitelka